WSPÓŁPRACA

Blog minimalniee.pl to w głównej mierze szeroko pojęta tematyka beauty, ze szczególnym upodobaniem do naturalnej pielęgnacji. Chętnie rozszerzam jednak tematykę bloga i pojawiają się tutaj również posty z zakresu szeroko rozumianego lifestylu. 

Blisko 5 lat pracy nad blogiem poskutkowało licznymi współpracami z markami, dzięki którym nabyłam odpowiednie doświadczenie w działaniach tego typu. Ze swojej strony zawsze oferuję rzetelność i dobrą jakość publikowanych treści. 


Najczęściej podejmuję się współprac polegających na recenzji produktów czy akcesoriów kosmetycznych, ale jestem otwarta na różnego rodzaju propozycje i każdą z nich rozpatruję indywidualnie. Poza blogiem, podejmuję się również współprac na Instagramie.

Do tej pory na moim blogu pojawiały się wspomniane recenzje, wpisy tematyczne, relacje ze spotkań, targów czy konferencji ale chętnie podejmuję się nowych wyzwań oraz organizuję konkursy dla moich czytelników. Jeżeli tylko forma współpracy będzie odpowiadała tematyce bloga, a jej zasady będą uczciwe zarówno dla każdej ze stron, jak i moich odbiorców, to jestem pewna, że razem stworzymy coś fajnego!

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, to zapraszam do kontaktu mailowego - minimalniee@gmail.com. Odpowiadam na każdą wiadomość, dlatego w przypadku braku odpowiedzi proszę o ponowny kontakt.

BLOG W SOCIAL MEDIACH
na dzień 6 maja 2019Statystyki z Google Analitycs udostępniam na życzenie drogą mailową - minimalniee@gmail.com.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.