O MNIE

Hej!

Witam Cię na minimalniee.pl Mam na imię Kasia, a mój blog to połączenie rzeczy, które sprawiają mi przyjemność. Bardzo bliska jest mi naturalna pielęgnacja i delikatny makijaż, ale lubię też dobre książki, seriale czy trochę bardziej kreatywne zajęcia. O tym wszystkim przeczytasz w moich postach, które dla ułatwienia pogrupowane są w górnym menu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz to, co Cię najbardziej interesuje.

Minimalniee ma już 4 lata i pozwoliło mi na rozwinięcie zarówno umiejętności, jak i pasji. Z wykształcenia jestem ekonomistką, jednak urodowy świat niesamowicie mnie inspiruje. Lubię ładne przedmioty, ale jednocześnie staram się małymi krokami wdażać w życie tytułowy minimalizm. Jeżeli więc takie połączenie Ci się podoba, to zapraszam Cię serdecznie na dłużej. Bo musisz wiedzieć, że Ty, czytelniku, jesteś tu dla mnie najważniejszy!
PROFIL URODOWY

W każdym wpisie z recenzją danego kosmetyku staram się przypomnieć jaki mam typ cery czy włosów, aby łatwiej było Ci zrozumieć mój punkt widzenia i oczekiwania wobec kosmetyków. Jeżeli jednak krótki opis nie jest dla Ciebie wystarczający, to tutaj znajdziesz trochę szerszy opis.

CERA
Mam typową cerę mieszaną - tłustą strefę T oraz normalne policzki. Poza tym jest ona trądzikowa z dużą tendencją do pojawiania się niedoskonałości i późniejszych przebarwień. Pory w strefie T są bardzo rozszerzone, szczególnie w okolicach nosa. Koloryt cery jest nierówny (zaczerwienienia szczególnie w centralnej części twarzy), ale skóra nie należy do wrażliwych. Jest dość "gruba" i odporna.

WŁOSY
Z natury w najrzadszym kolorze na świecie. Wysokoporowate, skłonne do puszenia się, przetłuszczające się u nasady i suche na końcach. Z mocną tendencją do skrętu, choć przy długości do pasa raczej falowane.

CIAŁO
Skóra na moim ciele jest najprościej ujmując normalna. Nie reaguje podrażenieniem na kosmetyki czy zabiegi kosmetyczne.

PAZNOKCIE
Z natury stosunkowo mocne, choć mają tendencję do sporadycznych ułamań. Skórki wokół paznokci mocne, grube i bardzo łatwo się przesuszają.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.