Think blink! Biżuteryjne błyskotki na paznokciach w tropikalnym wydaniu


Wszelkie zdobienia paznokci zazwyczaj cieszą się zainteresowaniem i swego rodzaju podziwem, jednak nie każdy ma na nie ochotę, chęci czy po prostu umiejętności. Jednak manicure w jednym kolorze może z czasem zwyczajnie znudzić i wtedy z pomocą przychodzą lakiery takie, jak z najnowszej kolekcji NeoNail - Think Blink! Naładowane iskrzącymi drobinkami brokatu, tak samo łatwe w obsłudze jak każdy inny lakier hybrydowy i zdecydowanie dodający nawet najprostszej stylizacji "tego czegoś", przy niemal zerowym wysiłku. Kolekcja Think Blink! to 5 brokatowych lakierów o bardzo dużym stopniu krycia. Nie ma tutaj potrzeby nakładania kilku warstw, aby pokryć cały paznokieć, jak to kiedyś bywało przy lakierach tradycyjnych. Już pierwsza warstwa świetnie kryje, a dwie w zupełności wystarczają, aby absolutnie nic nie przebijało i cały paznokieć był dokładnie pokryty malutkimi drobinkami. W skład kolekcji wchodzi pięć błyskotek - srebrny Twinkle White, złoty Sandy Glow, różowy Shiny Rose, niebieski Ocean Drops i fioletowy Sparkling Flower.


Lakiery z tej kolekcji to po prostu maluteńkie drobinki brokatu, pięknie mieniące się słońcu i nadające naszemu manicure biżuteryjnego wyglądu. Mogą być fajną opcją szalonego mani na wakacje, albo delikatniejszym akcentem w wersji glam. Ja zdecydowanie wybieram tę drugą opcję ;)
Już dawno chodził za mną jakiś tropikalno-liściasty wzór i pokusiłam się też na namalowanie kilku listków. Bazą całego manicure jest brudny róż z kolekcji Nude Stories - Sweet Milady, który zestawiłam z różowym Shiny Rose. Na palcu serdecznym listki namalowałam odcieniami Mulled Wine i Natural Beauty, a na środkowym ponownie Natural Beauty oraz róż i złoto z nowej kolekcji.


Wszystkie lakiery z tej kolekcji wyglądają po prostu pięknie, choć złoto i róż to moi zdecydowani faworyci. Z żadnym nie ma problemów podczas nakładania, bardzo dobrze kryją, nie smużą, a dzięki temu, że drobinki są małe, paznokieć nie jest przy nich zbyt gruby czy nierówny. Takie lakiery to moim zdaniem świetny sposób na dodanie do zwykłej stylizacji ciekawego akcentu, przy czym nie wymaga to od nas żadnych dodatkowych umiejętności manualnych. Dodatkowo moim zdaniem będą świetnie pasować zarówno do letnich pasteli, codziennych nudziaków jak i bardziej głębokich i ciemnych, jesiennych odcieni.

Co myślicie o tych błyskotkach? Podoba Wam się kolekcja Think Blink?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.