Manicure time: super proste, ale efektowne zdobienie lakierami z kolekcji Aquarelle od NeoNail


Wydaje mi się że lato jest tą porą roku, kiedy lubimy trochę bardziej zaszaleć na paznokciach nie tylko pod względem kolorów, ale i zdobień. Staram się Wam często pokazywać dość proste w wykonaniu stylizacje, ale mimo to nieraz dostaję od Was wiadomości, że brak Wam "talentu i umiejętności", no więc dzisiaj koniec z tymi wymówkami. Pokażę Wam coś, z czym poradziłoby sobie nawet dziecko i do czego nie potrzeba naprawdę żadnych zdolności. Tak naprawdę nawet całkowicie przypadkowe maźnięcia czy kropki mogą wyglądać jak misterne dzieło i na pewno niejedna osoba zwróci na nie uwagę! A zresztą przekonajcie się sami ;)
Seria Aquarelle to dwie wersje bazy (bezbarwna oraz biała) oraz lakiery kolorowe, które w konsystencji są rzadsze niż te tradycyjne. Aby wykonać wzór akwarelowy wystarczy nałożyć warstwę jednej z baz i na jeszcze mokrym lakierze namalować wzory za pomocą lakierów Aquarelle. Potem wystarczy odczekać dosłownie kilka sekund, aż lakiery rozejdą się delikatnie i możemy całość utwardzić w lampie. Powiem Wam szczerze, że to chyba najprostszy sposób na efektowne zdobienie, jaki znam! Naprawdę nie wymaga to żadnych zdolności, bo nawet nierównomiernie rozłożone kropeczki, kreseczki czy inne maziaje, po rozpłynięciu się na bazie, wyglądają ciekawie i unikatowo. Całe zdobienie wymaga naprawdę minimalnego nakładu pracy a możecie mi wierzyć, że efekt końcowy będzie wyglądał jak byśmy miały duże zdolności i wiele osób zwróci na nasze paznokcie uwagę ;)


To, co dzisiaj chciałam Wam pokazać, to moja "kwiatowa" wariacja w dwóch wersjach - delikatniejszej i zdecydowanie bardziej wyraźniej. Do jej wykonania użyłam lakierów z kolekcji Nude Stories, które posłużyły mi jako baza pod zdobienie. Następnie na dwa paznokcie nałożyłam bezbarwną bazę Aquarelle i cała zabawa polegała na postawieniu kilku kolorowych kropeczek koło siebie. Do tego wykorzystałam odcień czerwieni Ruby oraz brązu Brown. Całość rozpłynęła się delikatnie na boki, tworząc iluzję skomplikowanego zdobienia ;) Po utwardzeniu całości dodałam jeszcze złote kropeczki lakierem Gold, również z serii akwarelowej.


Koniecznie dajcie znać czy znacie serię Aquarelle i co myślicie o takich zdobieniach!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.