Manicure time: abstrakcja na paznokciach z neonowymi pyłkami Smoky Effect i wielka loteria NeoNail


Jeżeli mnie dobrze znacie, to wiecie że w przypadku paznokci lubię zdobienia, ale z reguły te bardziej delikatne, a kolory raczej stonowane. Jednak wiosna i lato rządzą się trochę innymi prawami i dzisiaj chciałabym Wam przedstawić nowość marki NeoNail - pyłki w neonowych kolorach, które właśnie dziś mają swoją premierę. W momencie gdy cała stylizacja jest dość prosta, kolorowe paznokcie mogą naprawdę pozytywnie nas nastroić! I tak właśnie mam z moim obecnym manicure, już dawno miałam ochotę na takie abstrakcyjne wzory i w końcu stworzyłam coś swojego ;)


Pyłki Smoky Effect

Kolekcja pyłków pod nazwą Smoky Effect to nic innego jak 9 neonowych odcieni - od intensywnej żółci po stosunkowo ciemny fiolet. Stosujemy je tak samo jak standardowy pyłek, na przykład efekt syrenki - na warstwę dyspersyjną, do której bez problemu się przyczepiają. Następnie wystarczy zabezpieczyć całość Topem i cała stylizacja jest gotowa, trwała i kolorowa ;)


Abstrakcja na paznokciach

Tak jak wspomniałam, modne ostatnio maziaje chodziły już za mną od jakiegoś czasu i neonowa kolekcja wydała mi się idealnym do nich uzupełnieniem. Zdecydowałam się na zastosowanie kontrastu - tło całego mojego zdobienia jest jasne i stonowane, przez co neonowe elementy są jeszcze lepiej widoczne. Za tło posłużyły mi trzy jasne odcienie - Mulled Wine, Independent Women oraz Sweet Milady (dwa ostatnie z kolekcji Nude Stories), które nałożyłam obok siebie bez regularneych kształtów i nie dojeżdżając kolorami do skórek, zostawiając trochę miejsca, gdzie przebija płytka paznokcia. Po utwardzeniu kolorów przemyłam całość Cleanerem, aby pozbyć się warstwy dyspersyjnej, i białym lakierem namalowałam delikatne ozdoby, czyli po prostu kilka linii i kropeczek. Po utwardzeniu wtarłam w nie pyłki, ale żeby ciekawiej zdecydowałam się nie na jeden, ale dwa kolory i stworzyłam coś na kształt ombre. Niżej znajduje się róż (nr 5), a wyżej pomarańcz (nr 3). Uzyskanie ładnego przejścia nie wymagało żadnych umiejętności, wcierane pacynką bardzo ładnie się ze sobą łączyły. Jeszcze przez nałożeniem Topu, dodałam pomiędzy moimi wzorkami odrobinę lakieru Champagne Kiss i wtedy całość utrwaliłam, a następnie utwardziłam w lampie.


Wygraj swój kolor!

Przy okazji chciałam Wam jeszcze dać znać o loterii, w której możecie aktualnie wziąć udział, a nagrody są naprawdę świetne! Jedyne co trzeba zrobić to zakupy w NeoNail za kwotę minimum 50zł i zarejestrować paragon na stronie www.loteria.neonail.pl. To co najlepsze to fakt, że paragon bierze udział jednocześnie w losowaniu nagrody dziennej (1 aparat Instax Mini i 9 zestawów lakierów NeoNail), nagrody tygodniowej (skuter Django) oraz nagrody głównej (samochód Fiat 500 w wybranym kolorze). Co ciekawe, od razu dowiadujemy się o tym, czy wygraliśmy nagrodę dzienną. 
Loteria trwa od 7 maja do 3 czerwca, więc macie jeszcze trochę czasu aby wziąć w niej udział ;)


Co myślicie o takich kolorach, macie jakiś pomysł na letnią stylizację z ich udziałem? I koniecznie dajcie znać, czy weźmiecie udział w loterii, bo trzymam za Was kciuki! 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.