Manicure time: Klub NeoNail i termiczne lakiery w wiosennych kolorach by Dawid Woliński


NeoNail zaskakuje nas ostatnio masą nowości i mam przyjemność przedstawić Wam dzisiaj część z nich. Do oferty marki dołączyły pastelowe odcienie w wersji Thermo, czyli takie, które zmieniają swój odcień w zależności od temperatury. Odrobina magii na paznokciach ;) Ale lakierowe nowości to nie wszystko co marka dla nas przygotowała - koniecznie przeczytajcie wpis, żeby dowiedzieć się czym jeszcze nas zaskoczy.Klub NeoNail!

Już dziś, 3 kwietnia rusza Klub NeoNail - program lojalnościowy w formie aplikacji mobilnej dla wszystkich fanek lakierów hybrydowych. Umożliwi ona zbieranie punktów za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez stronę internetową marki. Punkty będzie można później wymienić na nagrody dostępne w katalogu nagród, składającym się z produktów NeoNail. Jedyne co należy zrobić, to pokazać kartę podczas zakupów lub wpisać jej numer w sklepie internetowym. Dodatkowo klubowicze będą mieli dostęp do specjalnych promocji, konkursów i quizów, dostępnych tylko w aplikacji. Aplikację można pobierać zarówno z GooglePlay jak i AppStore. 

W związku z wprowadzeniem tego typu produktu, marka przygotowała specjalne rabaty:

⚬ do 19 kwietnia każy nowy użytkownik otrzymuje 15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym NeoNail (użytkownik otrzymuje specjalny kod, który ważny jest przez 48h i jest jednorazowy)
⚬ od 20 kwietnia użytkownik otrzymuje jednorazowy 10% kod rabatowy na zamówienie w sklepie internetowym (użytkownik otrzymuje specjalny kod, który ważny jest przez 48h i jest jednorazowy)
⚬ dodatkowo pierwsze 1000 osób, które zdecydują się na pobranie aplikacji, otrzymają specjalny kod rabatowy z dopiskiem GRAWER do wykorzystania w przeciągu 48h, dzięki któremu do zamówienia zostanie dołączony losowo wybrany lakier z najnowszej kolekcji Thermo Color by Dawid Woliński, ze specjalnym grawerem #KlubNeoNail. 

Poniżej możecie zobaczyć całą kolekcję, z której losowane będą gratisowe lakiery.


Thermo Color by Dawid Woliński

Marka NeoNail miała już do tej pory w swojej ofercie lakiery termiczne, a teraz do ich grona dołączyło 9 nowych pastelowych kolorów sygnowanych przez projektanta mody, Dawida Wolińskiego. To, co odróżnia je od poprzedników, to zdecydowanie inna kolorystyka. Do tej pory kolory były bardziej przeciwstawne, a nowa kolekcja to połączenie dwóch, stosunkowo podobnych odcieni w jednym lakierze, dzięki czemu przejście pomiędzy nimi jest subtelniejsze. Cała kolekcja jest wręcz idealna na zbliżającą się wiosnę - kolory są wesołe i nasycone w wersji zimnej, a w ciepłej pięknie pastelowe. Tak prezentuje się cała kolekcja:

Glossy Satin - brzoskwinka przechodząca w jasny, ciepły róż
Delicate Lace - pastelowy róż przechodzący w ciemniejszą wersję różu
 Brilliant Tulle - lekko fioletowy róż przechodzący w jasną jagodę z tonami fuksjowymi
 Flossy Velvet - róż przechodzący w brudny fiolet
 SmoothVelour - pastelowa lilia przechodząca w jasny fiolet
 Soft Cashmere - blękit typu baby blue przechodzący w pastelowy fiolet
 Silky Touch - czysty odcień niebieskiego przechodzący w odcień jeansowy
 Light Chiffon - mięta przechodząca w odcień morski
 Creamy Silk - rozbielona, zielonkawa mięta przechodąca w brudną zieleń

Wszystkie odcienie w wersji zimnej (lewo) i ciepłej (prawo) możecie zobaczyć poniżej:


Od góry: Glossy Satin, Delicate Lace, Brilliant Tulle, Flossy Velvet, SmoothVelour, Soft Cashmere, Silky Touch, Light Chiffon, Creamy Silk

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać wiosny, a takie lekko cukierkowe paznokcie pomagają mi się pozytywnie nastroić, mimo szarości jakie jeszcze panują za oknem ;) Wystarczy na nie spojrzeć i od razu robi się weselej! Sama na początek zdecydowałam się połączyć brzoskwiniowy odcień Glossy Satin oraz ciemniejszy jagodowy Brilliant Tulle. Lakiery ładnie się rozprowadzają nie stwarzając przy tym problemów, choć jak to bywa z pastelowymi odcieniami - moim zdaniem najlepiej będą wyglądały 3 warstwy koloru.


Co myślicie o nowościach NeoNail? Zapiszecie się do lakierowej aplikacji i programu lojalnościowego? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.