Targi LOOK i beautyVISION 2018 | Blog Beauty Day


W miniony weekend, czyli 24-25 marca, miały miejsce targi fryzjersko-kosmetyczne LOOK i beautyVISION. Jeżeli może pamiętacie, w zeszłym roku również brałam w nich udział, a że całość odbywa się na Targach Poznańskich, to i w tym roku wpadłam zobaczyć co w trawie piszczy. Przy okazji na miejscu odbyło się blogerskie spotkanie Blog Beauty Day i o tym właśnie dzisiaj słów kilka.

BLOG BEAUTY DAY

Wspomniane spotkanie odbyło się w sobotę i rozpoczęło je wręczenie statuetki dla najbardziej inspirującego bloga kosmetycznego ;) Serdecznie gratuluję zwyciężczyni i niesamowicie dziękuje tym kilku kochanym osobom, które na mnie zagłosowały! <3

Następnie podzieliłyśmy się na 3 grupy i wraz z przewodniczkami poszłyśmy zwiedzać stoiska marek. Muszę przyznać, że zawsze w takich miejscach zawodzi mnie orientacja i ciężko mi się odnaleźć, więc osoba z transparentem, która wskazuje nam drogę, była bardzo pomocna ;) Większość marek, o których stoiska zachaczyłyśmy, było mi dotąd nieznanych, więc krótka prezentacja i rozmowa z przedstawicielami była naprawdę ciekawa. Szczególnie zaciekawiła mnie marka Voesh prosto z Ameryki, która dopiero początkuje na rynku europejskim, ale o tym napiszę Wam z pewnością niedługo! Po obejściu stoisk miałyśmy czas żeby trochę odpocząć, napić się kawy i porozmawiać. Standardowo z moją kochaną Weemini nie mogłyśmy skończyć i kilka godzin minęło nie wiadomo kiedy ;)

Sponsorami naszego spotkania, którzy obdarowali nas upominkami, były marki: Sylveco, Artego, Selective, sklep Shibushi, Voesh, Mistero Milano, Neess, Makear, Beauty for you oraz Wytwórnia szpilek Iza.


LOOK i beautyVISION

Jak już wspomniałam, targi te miały charakter fryzjersko-kosmetyczny. Oprócz możliwości zakupów czy też rozmowy z przedstawicielami marek, można było podpatrzeć wiele ciekawych osób. W jednym miejscu były przedłużane rzęsy, na stoiskach paznokciowych manicurzystki wykonywały zdobienia paznokci, fryzjerzy stylizowali włosy, barberzy brody a jeszcze gdzieś indziej można było posłuchać wywiadu czy obejrzeć taneczne występy. Jednym słowem - bardzo inspirujące miejsce! Do tego mnóstwo nowości kosmetycznych i modnych trendów w najbliższym czasie. 


Bywacie na takich wydarzeniach albo może macie w planach odwiedzić jakieś targi w przyszłości? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.