Pomysły na świąteczne prezenty: Złote prezenty dla estetki


Prezentowych poradników pojawia się teraz mnóstwo, a pomysły na prezenty dla niej i dla niego pojawiły się również 2 lata temu u mnie, dlatego tym razem chciałam stworzyć coś innego. A jako że ostatnio kolor złoty prawdziwie zawrócił mi w głowie - powstała lista prezentów w odcieniu złota idealnych dla estetki! 


Książki
Niby nie powinno się oceniać książki po okładce, ale wiadomo że dla estetki ładna okładka wygra ;) Zwłaszcze jeżeli treść okaże się ciekawa, a dodatkowo po przeczytaniu książka będzie mogła być pięknym rekwizytem na zdjęciach. Bo estetka przecież kocha piękne zdjecia!

Biżuteria
Coś, co w zasadzie zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla kobiety. Aktualnie złoto wróciło do łask i każdy sklep jubilerski ma naprawdę duży wybór dodatków w tym kolorze więc jest w czym wybierać, bo wzroy są piękne. Najbezpieczniejsza jest zawsze klasyka, więc coś delikatnego powinno spodobać się każdej kobiecie.

Modne dodatki 
Złote części garderoby nie są może zbyt praktyczne, ale za to dodatki - mogą ożywić każdą, nawet najprostszą stylizację! Poza biżuterią fajnie sprawdzę się wystrzałowe buty, piękna torebka czy uroczy portfel.

Kosmetyki
Mogą mieć złote opakowanie albo złotą zawartość - zdecydowanie jedna i druga opcja na pewno ucieszy fankę złotych odcieni ;) Na pewno królować w tej katogorii będą rozświetlacze, ale można też znaleźć piękne lakiery do paznokci, gustowne flakony perfum czy coś mniej oczywistego - np perełki czy płyny do kąpieli ze złotymi zdrobinkami.

Dodatki do domu
Tu chyba najłatwiej poszaleć, bo złote dodatki są teraz bardzo modne i można je dorwać w naprawdę dobrych cenach. Na ścianach pięknie będą wyglądać plakaty czy lustra, na łóżku czy kanapie złote poduszki, a na półkach koszyczki, świeczniki, lampiony czy inne dekoracje, również te typowo świąteczne. Poza tym oczywiście kubki - każda estetka wie, że z ładnego smakuje lepiej ;)

Co myślicie o złotych prezentach - byłybyście zadowolone? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.