Spotkajmy się w Łodzi, czyli rozmowy z koleżankami po fachu z mnóstwem atrakcji


Momenty, w których mogę poznać osoby, które do tej pory znałam tylko poprzez ich bloga, to dla mnie jedna z najfajnieszych części blogowania. 28 października miało miejsce takie spotkanie w Łodzi a ja miałam ogromną przyjemność w nim uczestniczyć. A ponieważ organizatorka Sylwia naprawdę dopieła wszystko na ostatni guzik - spotkanie było naprawdę cudowne i z chęcią opowiem Wam co takiego się tam działo!Jak już wspomniałam, spotkanie odbyło się w sobotę (28.10) w Łodzi, a konkretnie w bardzo uroczym miejscu o nazwie Tubajka, które znajduje się na terenie parku Źródliska (jednego z moich ulubionych w Łodzi!). Organizatorką całego spotkania była Sylwia, która naprawdę dała z siebie wszystko! Nie było nawet chwili, która byłaby niewykorzystana i zdecydowanie nie mogłyśmy narzekać na brak ciekawych zajęć.


Pierwszym z nich były warsztaty z szycia, które okazały się był naprawdę niezłą frajdą! Co prawda byłam pewna że moje palce nie wyjdą z tego cało (nigdy wcześniej nie miałam okazji korzystać z maszyny do szycia) a samo szycie wręcz mnie stresowało (cały czas się bałam że zrobię coś źle), ale ostatecznie każdej z nas udało się zrobić własnoręcznie przeurocze kosmetyczki, a wierzcie mi - to daje satysfakcję. Warsztaty poprowadziła jedna z uczestniczek spotkania - sympatyczna i cierpliwa Gosia we współpracy z firmą Wójcik i Spółka.


Drugim punktem naszego spotkania była bardzo merytoryczna i naszpikowana wiedzą prezentacja Anny Pytkowskiej, którą możecie kojarzyć z Blogmedia i portalu Zblogowani. Prezentacja dotyczyła blogosfery jako takiej, statystyk, współprac oraz wyceny, tak więc była naprawdę przydatna. Poza tą, na spotkaniu odbyły się jeszcze dwie prezentacje, tym razem prelegentkami były uczestniczki spotkania. Wioletta również opowiadała nam o współpracach z markami oraz sposobach na pomysłowe, ale i profesjonalne kontaktowanie się z firmami. Iza natomiast opowadała nam o Instagramie - jak stworzyć spójne konto, jak budować zaangażowanie i czego unikać. Każda z prezentacji była napakowana cennymi wskazówkami, a jednocześnie pozwalała na wymianę naszych doświadczeń przy dyskusjach, co było równie cenne.


Pomiędzy prezentacjami miały jeszcze miejsce dwa krótkie pokazy marek kosmetycznych. Przedstawicielka marki Liqpharm opowiadała nam o produktach, konkretnie serach do twarzy. Jest to polska marka stawiająca na konkretne, stosunkowo krótkie składy i niewygórowane ceny, więc już teraz jestem bardzo ciekawa działania tych kosmetyków! Druga marka, jaka się z nami spotkała, to NowBrow, która zademonstrowała na jednej z nas zabieg jakim jest nitkowanie brwi i muszę przyznać że efekt był fenomenalny! Całość trwała naprawdę krótko, a modelka zapewniała nas, że ból był o wiele mniejszy niż w przypadku standardowej regulacji brwi. Dodatkowo nawet najmniejsze włoski, czy bardziej meszek wokół brwi, były dokładnie usunięte. W planach mam już oczywiście przetestowanie tej metody na sobie, bo efekt końcowy naprawdę mnie zachwycił.


W spotkaniu uczestniczyły:
   → TakieMojeOderwanie
   → TheLoveAnea
   → Madameblania
   → Przepisynawidelcu
   → Ladymami
   → Degustatorka
   → Pielegnacyjnarewolucja
   → Zadbana Mama
   → Melodylaniella
   → Birginsen
   → Mama-bloguje
   → Nianio
   → Bizarre-case
   → Kobieca-mama
   → Myou
   → Mowtylkoszeptem
   → Nie-codzienna
   → Przyjemnezpozytecznym

Na spotkaniu panowała bardzo przyjemna atmosfera, mogłyśmy zjeść obiad i pić kawę z ciachem do woli! Sylwia zadbała również o to, żebyśmy nie wyszły ze spotkania z pustymi rękami i tak się prezentuje masa produktów, z którymi wróciłam do domu:PS. Wszystkie piękne zdjęcia dokumentujące spotkanie wykonał Jakub Placzyński ;)

Co myślicie o takich spotkaniach? ;)


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.