ShinyBox Beauty School - wrzesień 2017


We wrześniowej edycji pudełeczko ShinyBox zaprasza nas do Szkoły Piękna, gdzie poznać mamy sekrety urody, tajniki idealnego wyglądu oraz tejemnice świetnego samopoczucia. Brzmi bardzo obiecująco i intrygująco zarazem, bo sądząc po opisie w pudełeczu powinno znaleźć się coś z pielęgnacji i makijażu, a to drugie nie jest zbyt częste. Czy faktycznie taka jest zawartość pudełeczka? Zobaczcie sami!


Tak jak ShinyBox obiecało, w pudełeczku znajdziemy również kosmetyki kolorowe. I to nie jeden czy dwa, ale aż pięć. Myślę, że fanki makijażu powinny być więc tym razem szczególnie usatysfakcjonowane. W pudełeczku znalazła się baza pod cienie marki Cashmere (produkt pełnowymiarowy, ok 22zł/7g), co bardzo mi się podoba. Tego typu kosmetyk będzie pasował każdemu i nie powinno być problemu z nietrafionym kolorem, co czyni ją uniwersalnym produktem. Kolejnym kosmetykiem kolorowym jest cień do powiek marki Pierre Rene (produkt testowy, 6,99zł/szt), który mógł nam się trafić w 1 z 5 kolorów. Do mnie trafił błyszczący, szaro-błękitny odcień, z którego raczej nie zrobię pożytku, ale ktoś zajmujący się makijażem na pewno by wiedział jak go wykorzystać, bo kolor sam w sobie wygląda naprawdę ciekawie. Kolejny produkt to marka Bellapierre i Shimmer Roll (produkt pełnowymiarowy, 60zł/2g), który jest niczym innym jak złotym brokatem, który procudent deklaruje używać właściwie do wszystkiego - twarzy, ciała i oczu. Nigdy nie miałam produkty tego typu ale kolor i błysk jaki daje jest naprawdę ładny. Na twarz raczej bym tego nie nałożyła, bo to takie drobny, suchy brokacik ale np latem na dekold czy nogi może się fajnie sprawdzić. W boxie znalazłam również lakier do paznokci marki Delia (produkt pełnowymiarowy, 6,50zł/szt), który również występował w różnych wersjach kolorystycznych. Mi trafił się kolor typowo letni, bo turkus ze złotymi drobinkami. Wiecie jednak że noszę hybrydy, więc trafi do kogoś innego.


Ostatnim już kosmetykiem do makijażu jest jeden z produktów Smart Girls Get More i mi trafiła się paletka do konturowania (produkt pełnowymiarowy, 13,99zł/szt) w odcieniu 02 Pink Touch. Róż z tego zestawu zdecydowanie nie jest dla mnie, ale pozostała trójka wydaje się całkiem ładna, a malutkie wymiary paletki powinny się fajnie sprawdzić na wyjazdy. Kolejny produkt pełnowymiarowy, choć nie jest już kosmetykiem do makijażu, ale ściśle z nim związanym, jest bloczek Face Chartów (20zł/szt). Nigdy nie korzystałam z czegoś takiego ale widziałam mnóstwo pięknych prac,więc może pokuszę się kiedyś żeby spórbować ;D


Ostatnie dwa pordukty w pudełeczku to kosmetyki pielęgnacyjne. Mydło do rąk Cleanhands (produkt pełnowymiarowy, 6,49zł/szt) na pewno zużyję, choć nie oszukujmy się - serce nie bija nam szybciej na jego widok i moim zdaniem to nie jest najlepszy produkt, jaki można znaleźć w takim pudełku. Ostatni kosmetyk to miniatura maseczki do włosów marki Novex, którą na pewno wykorzystam, zwłaszcza że właśnie wykańczam wiele włosówych produktów. Cena pełnej wersji to 46,68zł za 1kg i można ją kupić tutaj, a my otrzymujemy 100g. 


Produktem dodatkowym, który znalazł się tylko w pudełeczkach ambasadorek ShinyBox jest materialowa torba na zakupy Atmosphere ze sklepu brytyjka.pl, która jak dla mnie jest świetnym dodatkiem! Zawsze staram się mieć ze sobą taką torbę, żeby nie kupować ciągle foliówek i ich nigdy za wiele.


I to by było na tyle. Szczerze mówiąc zabrakło mi jakiegoś produktu wow, choć fanki makijażu na pewno powinny być z tego pudełeczka bardziej zadowolone. Podoba mi się pomysł aby dodać do bardziej make-up'owego pudełeczka Face Charty oraz tak uniwersalny kosmetyk jak bazę pod cienie. Reszta to oczywiście bardzo indywidualna kwestia - komuś się kolor spodoba, a komuś nie, to już kwestia losowa. Jestem na nie jeżeli chodzi o mydło do rąk, raczej nie tego szukamy kupując kosmetyczne pudełeczko, choć na pewno je zużyję. Prezent dla Ambasadorek bardzo mi się podoba. 

Co myślicie o wrześniowym ShinyBoxie?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.