Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 9000


Jakiś czas temu opublikowałam wpis o akcesoriach ułatwiających urodowe życie (niebawem pojawi się kolejna część) i pomyślałam, że być może zaciekawią Was również wpisy szerzej opisujące daną rzecz. Głównie mam tu na myśli urządzenia elektryczne, które z reguły kosztują niemało i warto poznać wcześniej czy są warte swojej ceny. Na pierwszy ogień chciałabym Wam opisać moje pierwsze wrażenia związane z podstawą codziennej higieny - szczoteczką elektryczną Oral B Genius 9000, którą miałam okazję testować w ramach projektu z EverydayMe.


Szczoteczka elektryczna BRAUN Oral-B GENIUS 9000 została zaprojektowana według najnowszej technologii i standardów z dziedziny higieny jamy ustnej, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie kompletną higienę jamy ustnej. Dzięki technologii Bluetooth oraz aplikacji Oral-b szczoteczka zapewnia indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej każdemu Użytkownikowi.

Zdaniem Producenta i Użytkowników, Braun Oral-b GENIUS jest najnowocześniejszą szczoteczką elektryczna na rynku, a jej skuteczność określana jest na poziomie profesjonalnej higieny stomatologicznej.

Szczoteczka ta posiada aż 6 trybów pracy (klasyczny, masaż dziąseł, delikatny, wybielający, doczyszczający i pielęgnacji języka), dzięki czemu można ją idealnie dostosować do własnych potrzeb. Ja osobiście najbardziej sobie upodobałam tryb delikatny, ze względu na wrażliwość moich zębów.

Poza różnymi trybami szczoteczka też kilka bardzo przydatnych funkcji. Moje ulubione to fakt, iż szczoteczka sygnalizuje nam gdy minie 30s mycia, aby zmienić wtedy stronę. Robi tak trzy razy, a ostatni raz jest dłuższy, co oznacza koniec mycia. Dzięki temu mamy pewność, że myjemy zęby zalecane 2min. Poza tym nad włącznikiem znajduje się pasek, który świeci na różne kolory (można wybrać je za pomocą aplikacji) i w momencie gdy przyciśniemy szczoteczkę zbyt mocno, zaświeci się na czerwono. Światło to widoczne jest przez cały czas (zawsze widać je chociaż kątem oka) więc nie ma możliwości, że będziemy myć zęby zbyt mocno i agresywnie.

W zestawie poza samą szczoteczką znajdziemy 4 różne końcówki, ładowarkę, stacje ładującą wraz ze stojakiem na końcówki do szczoteczki, podróżne etui mieszczące szczoteczkę i dwie końcówki oraz uchwyt do telefonu.

Oral B oferuje nam specjalną aplikację dzięki której mamy możliwość monitorowania korzystania ze szczoteczki. Nie jest to oczywiście niezbędne w procesie mycia zębów, ale może być ułatwieniem. Możemy ustawić sobie widoczny timer aby mieć pewność ile czasu już minęło lub też monitorować czyszczenie każdej ze stron korzystając z przedniej kamerki telefonu. Jednocześnie poniżej pojawiają się krótkie wiadomości, co może być przydatne gdy ktoś szybko zaczyna się nudzić ;)


Znacie szczoteczki Oral B? Jesteście z nich zadowoleni?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.