Manicure time: Karnawałowa propozycja z brokatem | NeoNail - Mulled Wine i Champagne Kiss


Niedawno pokazywałam Wam piękną propozycję głębokiego bordo od Indigo, a dzisiaj zapraszam Wam na bardziej bogatą wersję manicure, która będzie idealna na karnawał! Biżuteryjny lakier w towarzystwie pudrowego różu na pewno spodoba się niejednej sroce ;) Jeśli lubicie brokat i efektowene, a jednocześnie bardzo łatwe w wykonaniu zdobienia, to zapraszam serdecznie!


Głównym bohaterem tego wpisu jest jedna z nowości marki NeoNail - lakier Champagne Kiss. Jak tylko zobaczyłam go na ich instagramie od razu wiedziałam, że będzie mój ;) Lakier to po prostu bezbarwna baza z masą zatopionych złotych drobinek brokatu różnej wielkości. W przeciwieństwie do większości tego typu lakierów, ma ich w sobie naprawdę dużo i dwie warstwy lakieru całkowicie zakrywają płytkę paznokcia i nie ma potrzeby nakładania pod niego innego lakieru bazowego.


Ja zdecydowałam się ozdobić nim jeden paznokieć w całości, a na reszcie stworzyć efekt ombre. Jest to bardzo łatwe i stosunkowo szybkie zdobienie. Wystarczy nałożyć lakier z drobinkami przy nasadzie paznokcie, a następnie poprzesuwać część drobinek w górę za pomocą cienkiego pędzelka czy patyczka/wykałaczki. Im mnie regularnie, tym lepiej, więc nawet robienie tego lewą ręką nie sprawia żadnych większych kłopotów ;) Przy ombre nie jest potrzebna druga warstwa.


Bazą całego manicure został również lakier NeoNail - Mulled Wine. Pochodzi on z przepięknej kolekcji Worming Memories, która kusi mnie praktycznie w całości! Jest to przybrudzony, pudrowy róż idealny do codziennego noszenia. Bardzo ładnie zgrywa się nawet z ciepłym kolorem skóry. Kryje całkowicie przy dwóch warstwach, nie robi smug ani prześwitów.


Co myślicie o mojej propozycji? Lubicie takie ozdoby czy może jednolity kolor jest bliższy Waszemu sercu? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.