Łatwa i szybka w wykonaniu ozdoba świąteczna


U mnie choinka już stoi, choć muszę przyznać, że trochę nas w tym roku poniosło i jest naprawdę duża! A przez to konieczne było obcięcie kilku gałązek u jej dołu, bo inaczej nie chciała stać. Skorzystałam więc z okazji i stworzyłam najprostszą na świecie świąteczną ozdobę, czy też może namiastkę stroiku? :D Jeśli macie ochotę stworzyć coś, do czego nie potrzeba absolutnie żadnych zdolności, to zapraszam!

Jak już wspomniałam, do wykorzystania miałam kilka gałązek z choinki. Obcięłam więc kilka mniejszych i włożyłam do wazonu. Jak samemu wykonać taki wazonik pokazywałam Wam już w tym wpisie. Sama jodła prezentowała się już ładnie, ale czegoś jej brakowało. Kupiłam więc miedziane serduszka w Pepko i postanowiłam ją nimi ozdobić. Serduszka są styropianowe, więc bez problemu przebiłam się przez nie igłą i zawiązałam nitkę tak, żeby można je było powiesić. Serduszka wyglądowały więc na gałązkach it ak powstała najprostsza na świecie świąteczna ozdoba ;)

Jeśli macie ochotę to można tu zaszaleć i dodać coś jeszcze, albo też wybrać małe ozdoby w zupełnie innym stylu czy kolorze. Ogranicza nas tylko wyobraźnia ;)

Lubicie takie proste rozwiązania? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.