Instagram w wersji papierowej - Instabook


O tym, że lubię Instagrama chyba nie muszę Wam mówić, bo w każdym wpisie z serii Miesiąc w zdjęciach wrzucam fotki, które tam udostępniam. O ile kiedyś patrzyłam na tę aplikację dość obojętnie, o tyle aktualnie chyba mogę powiedzieć, że jestem odrobinę uzależniona ;) Chociaż raz dziennie muszę przejrzeć tablice i sprawdzić co nowego się tam pojawiło. Ale i samo wrzucanie zdjęć sprawia mi sporo frajdy, a przy okazji jest świetną motywacją do zbierania wspomnień! Lubię wracać do wspominek zawartych w tych małych kwadratach i właśnie o tym chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć.

Kolekcjonowanie wspomnień
Jeśli jedziemy na urlop czy czeka nas specjalne wydarzenie, robienie zdjęć dla wielu osób jest oczywistością, jednak na co dzień sporo z nas nie łapie już za aparat tak często. A szkoda, bo takie dokumentowanie wspomnień może być niesamowicie pomocne w docenianiu małych, prostych i codziennych czynności. Lubisz wypić rano dobrą kawę? Czemu by nie zrobić jej ładnego zdjęcia! A może pospałaś dzisiaj trochę dłużej i wcale nie masz z tego powodu wyrzutów sumienia? Pstryknij fotkę i wróć do niej w czasie bardziej napiętego okresu w Twoim życiu ;)

Pamiątka w pięknym wydaniu

Instabook to album z naszymi zdjęciami z aplikacji Instagram. Jeśli tak jak ja, lubicie wracać do swoich zdjęć, to będzie idealną opcją aby robić to nie tylko z telefonem w ręku ;) Instabook będzie więc piękną pamiątką albo też idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby!

Do wyboru mamy 3 wersje albumu - w oprawie miękkiej, twardej i kartonowej. Ja mam tą ostatnią. Cały album, nie tylko jego okładka, składa sie więc z grubych, sztywnych stron. Wygląda to naprawdę solidnie i elegancko przy okazji. Nie ma obaw, że strona przypadkowo nam się zagnie, a sam album pięknie się prezentuje również na półce czy regale. Można go nawet potraktować w roli ramki i przewracać strony wedle uznania ;)

Tworzenie albumu

Cały proces jest bardzo łatwy i intuicyjny. Najpierw wybieramy rodzaj albumu (czy też okładki), następnie dodajemy zdjęcia i układamy je na kolejnych stronach. Zdjęcia możemy dodać prosto z Instagrama i Facebooka, poprzez zalogowanie się na nasze konto, ale też wgrać je z komputera, jeśli chcemy tam zamieścić coś, co jeszcze nie zostało opublikowane. Program samoistnie docina zdjęcia, jeśli nie są kwadratowe. Możemy je wtedy dowolnie przesuwać, żeby był widoczny dokładnie ten kadr, który chcemy.

Do wyboru mamy dużo kombinacji i ustawienia zdjęć. Przy tworzeniu szablonu każda strona jest ustawiona domyślnie, ale każdą z nich możemy zmienić wedle uznania. Dodatkowo mamy również opcje kolaży z tekstem, zarówno jego jedną liniją jak i większą ilością miejsca do pisania.

Poza wyborem okładki albumu, możemy również za małą dopłatą zwiększyć liczbę jego stron. Dzięki temu wszystkie nasze ulubione zdjęcia powinny się w nim zmieścić ;)

Taki album wspomnień to naprawdę piękna pamiątka i na pewno nie raz wrócimy do niej z senstymentem ;) Od nas zależy, czy umieścimy tam zdjęciowy misz-masz, czy będą to zdjęcia dotyczące tylko jednego wydarzenia czy osoby. 

Jako że wielkimi krokami zbliżają się Święta, a przed nimi jeszcze Mikołajki, taki album może być świetnym pomysłem na prezent. Od siebie mam dla Was kod zniżkowy minimalniee, który da Wam 15% upustu na wszystkie Instabooki (klik)! Ważny jest do końca tego roku.

Co myślicie o takich pamiątkach? Podoba Wam się taki pomysł uwiecznienia Instagrama na papierze? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.