Konsultacje z marką Kiehl's


Jak już Wam wspominałam na facebooku, w zeszłą środę miało miejsce otwarcie nowego centrum handlowego w Poznaniu. Posnania mieści w sobie mnóstwo sklepów, w tym takich, których wcześniej w Poznaniu nie było - jednym z nich jest właśnie Kiehl's. To dopiero trzeci sklepu tej marki w Polsce, więc nie można zaprzeczyć, że to niezły smaczek ;) W sobotę miałam okazję wziąć udział w konsultacji (jeszcze raz dziękuję kochanej Oldze!) i dzisiaj krótko Wam o niej opowiem.

Sam sklep wygląda po prostu pięknie. Już szata graficzna produktów Kiehl's przyciąga wzrok, a w tak ładnym otoczeniu to już w ogóle. Półki są pełne ciekawych produktów, wśród których znajdziemy nie tylko pielęgnację twarzy, ale też kosmetyki do ciała, włosów, dla dzieci czy mężczyzn. Jest więc w czym wybierać! W sklepie znajduje się również ścianka, na której można sobie robić zdjecia ;)

Konsultacje są całkowicie darmowe i każdy może z nich skorzystać w skelpie stacjonarnym Kiehl's, więc powiem Wam jak to mniej więcej wygląda i czego można się spodziewać.

W sklepie znajdują się dwa specjalnie przygotowane do tego stanowiska, gdzie jest wyznaczone miejsce na dobrane dla nas produkty, oraz dostęp do wody gdybyśmy miały ochotę coś przetestować. Cała konsultacja przebiega w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Bardziej jak rozmowa z koleżanką niż sztywne odpowiadanie na pytania ;) Najpierw konsultantka pyta nas o opis naszej cery i wypełnia jednocześnie małą ankietę. Pyta również o problemy z jakimi się zmagamy oraz jakie są nasze oczekiwania odnośnie pielęgnacji. Po takim wstępie zaczyna dobierać nam produkty, opowiadając o każdym - co to jest, jak tego używać oraz jakich efektów można się po tym spodziewać. Muszę przyznać, że wiedza konsultantek odnośnie każdego z porduktów jest naprawdę imponująca. Ja trafiłam również na panią, która sama stosuje wiele z kosmetyków Kiehl's i mogła mi opowiedzieć również o własnych przemyśleniach i efektach. Konsultantka proponuje nam całkowitą pielęgnację, od porannej aż po wieczorną, uwzględniając również tą okazjonalną jak np peeling czy maseczka. 

Muszę przyznać, że z konsultacji wyszłam bardzo zadowolona. Konsultantka zdawała się idealnie rozumieć moje potrzeby i wszystkie dobrane przez nią produkty wydawały mi się bardzo ciekawe. Dostałam też od niej kilka cennych wskazówek odnośnie samej pielęgnacji. Ostatecznie dobrałyśmy dla mnie 5 produktów - lekkie serum na dzień, krem do twarzy, krem pod oczy, serum z witaminą C na noc oraz podkład z wysoką ochroną przeciwsłoneczną.

Co myślicie o takich konsultacjach? Wybrałybyście się? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.