Zestaw startowy Indigo - manicure hybrydowy w domowym zaciszu


Mamy na polskim rynku kilka bardzo znanych marek lakierów hybrydowych i większość z nich ma w swojej ofercie zestawy startowe, zawierające wszystkie niezbędne przybory do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego. Osobiście uważam, że to świetna opacja na początek swojej przygody z lakierami hybrydowymi. Już niedługo, taki zestaw pojawi się również w odercie marki Indigo. Nie jest to jednak pudełko będące kolejną kopią innych firmy. Zestaw Indigo zdecydowanie się wyróżnia i znajdziemy w nim prawdziwe cuda. Jeśli macie ochotę podejrzeć co takiego tam będzie, to zapraszam!

Większość dostępnych do tej pory zestawów startowych zawiera wszystko, co jest nam potrzebne do zrobienia manicure gybrydowego. Znajdziemy tam lampę, bazę top coat, lakier kolorowy i wszystkie niezbędne przyboty. I tym właśnie wyróżnia się zestaw od Indigo - tam, poza niezbędnymi porduktami, znajdziemy znacznie więcej!


Wszystko przychodzi do nas w pięknym, biało-różowym pudełku. Ale nie ono jest najważniejsze, a jego zawartość. W środku znajdziemy nie jeden, a 3 lakiery kolorowe w odcieniach Witamin C, Chic Nude oraz Ibiza Chill z kolekcji Natalii Siwiec. Oprócz tego dostaniemy też bazę Protein Base oraz dwa rodzaje top coatów - Dry Top oraz Crystal Top Coat.

Removable Protein Base - przełomowe odkrycie w walce ze słabymi i zniszczonymi paznokciami.
Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd.
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm Znajdziemy tam również biały żel w pędzelku oraz pięknie pachnącą oliwkę do skórek z wygodną pipetką. To jednak jeszcze nie wszystko i w lakierowych buteleczkach dostaniemy również Cleaner oraz bezkwasowy primer, który przedłuży trwałość naszego manicure.

Indigo Free Acid Primer
Preparat obowiązkowy dla każdej stylistki! Nie zależnie czy wykonujesz paznokcie żelowe, akrylowe czy manicure hybrydowy Free Acid Primer jest niezastąpiony !!
Jest bezwonny i delikatny dla płytki, pozwala pracować nawet na bardzo zniszczonej płytce. 
Jeżeli paznokcie Twoich klientek są osłabione przez długotrwałą stylizację to Free Acid Primer jest właśnie dla Ciebie. 
Chroni stylizację przez zapowietrzeniami oraz przed liftowaniem produktu w trakcie jego nakładania. 
Bezkwasowa formuła, która nie szczypie ani nie podrażnia. 
Bardzo mocno wiąże płytkę z bazami hybrydowymi oraz żelowymi. 


Start Set zawiera też oczywiście małą, poręczną lampę zasilaną na prąd. Poza tym w zestawie znajduję się podstawowe przybory, takie jak Cleaner, Remover, ręczniczek, folie do ściągania hybryd, pilniczki, polerki, waciki bezpyłowe i drewniane patyczki do odsuwania skórek. 


Sporo tego, prawda? A to jeszcze nie koniec! Wisienką na torcie są słynne metal manixy marki Indigo. I to nie jeden, ani nie dwa, ale aż trzy różne odcienie! I to w towarzystwie klasycznej syrenki. 

Zestaw już niedługo będzie dostępny w sprzedaży w cenie 269zł.

Co myślicie o tym zestawie? Też uważacie, że przewyższa on konkurencję? Moim zdaniem zdecydowanie ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.